... JA MUUD LOOMAD - Autor: Irina Tammis

Irina kott on võtnud kauni liblikaga lahttasku vormi – lahttaskuks kutsuti seda kotikest, mida vanasti rahvariiete juures kanti, et vajalikud pisipudinad käepärast võtta oleks.

 

See imekaunis liblikas, mille sünniloo leiab Irina blogist, mõjub lumevalges veebruaris nagu imeline ilmutus ning toob hinge ja mõtteisse kirgliku kevadeootuse.


... JA MUUD LOOMAD - Autor: Kairit

Tujutõstvalt meeleolukas kott Kairitilt - koti nimi on „Inglise daam koerakesega“. Vanadest kampsunitest on tehtud nii koer kui ka daami „ridikül“, milles lemmik pühapäeva hommikul kohvikusse kaasa võetakse.


... JA MUUD LOOMAD - Autor: Leina

Öökullid on Leinale alati meeldinud – et metsas kohatud isendid pole soostunud tema juurde elama kolima, tegi ta endale isikliku öökulli. Rõõmsa ja lillesilmalise – lähemalt lugeda saab siit…


... JA MUUD LOOMAD - Autor: Kosmosemutt

Sümpaatne ning iseloomuga, või peaks ütlema iseloomaga kott Kosmosemutilt.

 

Autori kommentaar: „Kotist niipalju, et kõik peale Cernitist kihvade ja krõpskinnituse on taaskasutus, doonoriteks on olnud kaks vana kasukat, üks untsuläinud jakk, üks pluus ja üks jope. Vaatamata pikkadele ja arvukatele hammastele on tegemist sõbraliku ja heatahtliku isendiga.“


... JA MUUD LOOMAD - Autor: Eleri

Eleri kott on austusavaldus lehmale.

Vedade, iidsete pühakirjade järgi, on lehm üks meie seitsmest emast. Tema annab meile piima, piimast saab valmistada palju erinevaid maitsvaid toite. Indias on lehm püha loom, keda tappa on patt (kui inimene ei suuda loobuda liha söömisest, siis vähemalt lehmalihast tuleks hoiduda). Lehmi tuleb hoida ja kaitsta (nagu oma ema).

Kott on lihtne, et sõnum mõjule pääseks. Rohkem pilte leiab autori blogist.