ARVUTIKOTT - Autor: Kairit

Kairit on ka seekord jäänud truuks taaskasutusele ning tulemus lihtsalt imearmas!


Vaadake galeriides ka teisi Kairiti kauneid kotte, sest tänaseks on ta osalenud ainsana kõikide teemadega!

ARVUTIKOTT (Jagannatha kott) - Autor: Eleri

Eleri arvutikott ehk Jagannathakott meenutab oma olemuselt veidi ikooni – hõrgud ning põnevad detailid ja koti väekas olemus kutsuvad vaimu rändama hoopis  teistesse dimensioonidesse…

ARVUTIKOTT - Autor: Kätlin Luht

Ja nüüd, nunnumeetrid põhja – Kätlin kasutas oma koti ilmestamiseks mõmmiaplikatsioone ning trükkis lisaks ühe kauni mustrilise paela. Tulemus on üliarmas ja nunnu.

ARVUTIKOTT - Autor: KESON

See kott on ilus ja müstiline nagu Põhjamaa öö – ühteaegu üliasjalik tarbeese ning kaunis kaaslane argipäeva. Loe lähemalt SIIT!

ARVUTIKOTT - Autor: Irina Tammis

Mis võiks krõbekülmal talvepäeval asised käigud mõnusamaks teha? Muidugi see, kui peita oma arvuti hellalt Irina tehtud kaunisse sinepiselt soojades toonides arvutikotti ning tõmmata kätte kotiga sobivad soojad kindad – ning külm ununebki…

 

Loe koti lugu autori veebikodust.

 Freddy

Freddy seekordne kott on tehtud nahast -  nagu autor raamist väljas ürituse algul lubas, on materjalid seegi kord kõik kodustest kappidest leitud… Kasutatud on kõikvõimalikke jääke ja igiammu „igaks juhuks“ ostetud materjale, augulisedki tükid on nutikalt lapituna leidnud koha selles kaunis ja praktilises arvutikotis.