Nagu me viimasest postitusest lugesime, on Marianne S üleöö (üle päeva?) blondiks muutunud… Aga õnneks said uued pildid valmis ning imehõrk kott galeriisse üles riputatud.

Siin on nii valget kui varjundeid - detaile, mida võib avastama jäädagi. Põhjalikumad selgitused leiab autori blogist. 

Tiiu kaunist kotti iseloomustavad pehmus ja pitsilisus, helendavate pärlite sädelus ning talvine valge pidulikkus.

Leina kott on seekord minimalismi kalduv -  miks just selline „raamist väljumine“, loe autori blogist…

Eleri on uus autor kotitegijate reas ning üllatab koguni kauni 4 kotiga!!! Autori sõnul oli tal valget kangast ühe varasema kotiteo jaoks varutud ja nüüd aga tundus olevat sobiv aeg ja võimalus see välja võtta ning kolmemõõtmeliseks muuta. Ja ühest kotist sai aga kaks ja siis juba kolm ja neli... Kokkuvõtvalt on need ühe näo neli ilmet.

Minule meenutavad nad nelja õde – esimesel pilgul sarnased, kuid igaühel on oma iseloom ja isemoodi ilu. Loe edasi autori blogist!

Imekaunis - helgelt ning rõõmsalt suvine kott Kairitilt.

 

Autori kommentaar:  Ei taha talvele ja lumele enam mitte mõeldagi, seepärast otsisin inspiratsiooni suvest. Karikakrad seostuvad mul kooli lõpetamisega – ühe eluperioodi lõpu ja uue algusega. Päris valget on kotil siiski vähe, pigem varjundid ja seda põhiliselt praktilistel kaalutlustel.

Irina Tammise koti teiseks nimeks on TÕELINE TALV – lummav kott, mille kangasse on sisse kootud hõbedased vaselised, karmust, tuisku, pehmet lumesadu, jääpurikaid, kaminatule soojust ja palju, palju muudki.


Koti sünniloost pajatab Irina oma kodulehel.

Freddy lummav kott on seegi kord pühendatud kallile inimesele ning seegi kord on kotil oma ilus, õrn ja emotsionaalne lugu, mille leiate autori „seletuskirjast“.

Triinu „raamidest väljumise“ tulemusena hakkas veerema lumepall, selline muinasjutuliselt õrn, läbinisti ilus ja hea lumepall, kel oma lugu jutustada…

Ulmeliselt kaunis kott Margit K-lt – sõnad jäävad mannetuks, et seda udupeent teost kirjeldada. Loodetavasti lisab Margit peagi kommentaarid ka oma pessa


[10 minutit hiljem] Kommentaarid ilmusidki nagu võluväel...


Lehvitusena lahkuvatele hangedele saabus võluv kottide duo Kailt – selles kotis on nii helgust kui kirge, valgust kui varje – täname osalemast! Autori kommentaarid ja peoga pilte leiate siit.

Täiesti totaalselt ja hullutavalt "raamist väljas" kott Tsirkusemoorilt. Sõnad on liig väetid kirjeldamaks kogu seda küllust ja ilu ja hullust ja...

Pihtas! Põhjas!

Kommentaare lugege autori blogist.

Autori sõnul tingis koti sünni lihtne tõsiasi, et varraste hoidmisega oli probleeme. Nüüd on KarinTeni-i vardad valges ja hubases kotis hoiul ja pilt galeriis… Täname :=)

Avalöögiks on seekord suurepärased ja imekaunid kotid Mõisapreililt ning tema 10-aastaselt tütrelt Kertult. Kertu kott on lapitehnikas iludus ning kahune kardina kott Mõisapreililt. Selle tõeliselt vaimustava duo kottidest loe lähemalt siit