Tõelise Tuhkatriinu kombel saabus napilt enne 12. kellalööki viimane Femme – muretult ning elegantselt hilinemise piiril, nagu tõelisele daamile sobilik :=)

 

Aga lugege parem koti autori kommentaare selle kaunitari sünniloole.

Koti autor Ingrid Nõelakojast küsib endalt, mis on naiselik? Ikka must ja punane, pluss pits ja fantaasia…

Tema mustpunane fantaasia - koonuse kujuline kott vormus vanast seelikupassest, karbinurgas oma aega oodanud litritest, vildist jne.

Astuge läbi ka Nõelakojast, et teha tutvust Ingridi loominguga.

Autori kommentaar:  koti omanik on Lumekuninganna - selle talve femme fatale...

 

Rohkem sõnu polegi vaja!

Küps ja sensuaalne Femme – autoriks Terje. Sellise täiusliku liivakellafiguuriga „daam“ paneb küll kõik möödujad pead keerama

 

Koti lugu ja pildid autori blogis.

Õrn ja õhuline, samas jõuline ning võrgutav Femme – autoriks Keson.

 

Koti lugu ja pildid autori blogis.

Väike sarmikas must kott Tiinalt Tekstiilikojast– täpselt nii stiilne ja eneseteadlik, nagu vaid üks Femme Fatale olla saab. Mida Tiina ise on oma koti kohta kirjutanud, vaata SIIT!

Sillerduste Kuninganna, Luksuse Emand – selline on Tsirkusemoori Femme Fatale. Vaadake kindlasti suuremaid pilte ja autori kommentaare ka tema kodulehelt.

Sircu Femme Fatale on elegantne ja väljapeetud – ühelt poolt pehme ja armas, teisalt külm, konkreetne ja pisut ohtlik.

Koti loomisloo läbi autori pilgu leiab siit.

Marianne Femme Fatale võtab lihtsalt sõnatuks – lisaks sellele, et tal on täiuslik figuur ning esinduslik välimus on tal ka uhkelt huumorimeelt…

 

Kohustusliku naerutunni ning intrigeerivad faktid selle „daami“ kohta leiab SIIT.

Koti autor Monika kirjutab, et mida lähemale tähtaeg jõudis,seda rohkem hakkasid näpud sügelema… Ning tulemus on vapustavalt kaunis – eriti arvestades asjaolu, et materjalid on pärit kaltsukotist. Autor kinnisidee oli teha kotile pärlitest sang ja edeva sangaga võrgutab see pisike huulepulga kott vaatajaid küll.
Klõpsake siia ja uurige Monika loomingut lähemalt tema flickri galeriis.
Leina Femme Fatale on seekord nostalgiahõnguline – miks see nii on, uurige autori blogist. See äärmiselt ootamatu materjalilahendusega kott lummab esimesest pilgust -  Kuduv Koeraomanik kasutab heegeldamiseks osavalt nii käsitöötraati kui kuldkirjalist pakinööri ja tulemus on lihtsalt suurepärane. Autori kommentaarid leiab tema blogist.

Vaimustav ning kirglik kott Tiiult.


Autori kommentaar: „Vaimusilmas nägin materjalidest sametit ja pitsi, värvidest musta ja punast. Selline materjalivalik rõhub naiselikkusele ja võrgutavusele, kuid on samas ka piisavalt piprane, et kanda endas juuditlikku kangust ja kartmatust. Lehvik lisab andaluusialikku hõngu. Kotike tervikuna sobitub enesekindla ning veidike salapärase naise õhtutualetti.“

Freddy jätkab oma Looga Kottide sarja. Täiesti ainulaadne lähenemine ning taaskord liigutav lugu ja pühendus – kindlasti lugege autori pikka ja põhjalikku postitust, mis avab lisaks ka selle koti mitmekihilise sisemise ilu.

Tõelise aadlidaami peen kotike on loomulikult Mõisapreili looming – imekena kott on kaaslaseks saanud perfektselt sobiva ehtegarneeringu – tõeline Feme Fatale teab, et just detailid muudavad terviku vastupandamatuks!

 

Pikema loo saatusliku kaunitari sünniloost leiate autori blogist.

Udupeen ja kirglik Femme Fatale, autoriks Margit K. Vaadake vaid, kui kaunis tulemus sünnib lihtsa vormi ning elegantsete detailide harmoonilisest sümbioosist. 


Margit on esimene „Raamist väljas“ ürituses kaasalööja, kes on osalenud mõlema teemaga – tehke järele!

Kindlasti lugege autori kommentaare koti sünniloole ning uudistage Margiti sümpaatset veebipesa. 

Teine võrgutav "Femme Fatale" jõudis meieni! Karen on pannud talle nimeks VALABELLA, kõlab ju saatuslikult!?

 

See kott on hea näide sellest, kuidas kontrastsete värvide ja mustrite mäng võib lapitehnikas koti äärmiselt elegantseks ning esinduslikuks vormida.

 

Kareni loominguga tutvumiseks külasta tema kodulehte või astu sisse tema kaunisse poodi.


Esimene „Femme Fatale“ astus hämarasse detsembrikuuse – ilus ja enesekindel, põhjamaiselt karge ning sädelev.

 

Et koti loost aimu saada, lugege Maariti sissekannet tema blogis.