„Raamist väljas“ kotitegu on lõppenud! 


Siit saate meenutada kotiürituse reegleid: 


Kutsume kõiki käsitööhuvilisi osalema kotimeisterdamise ühisüritusel:

„Raamist väljas“


Et luua üheskoos ja jagada oma loomingut teistega – lasta inspiratsioonil lennata ning leida uusi ning ootamatuid vaatenurki sellise traditsioonilise objekti, nagu kott valmistamiseks.


Osalema on oodatud kõik – nii need, kes on varem kotte valmistanud, kui ka need, kes selles vallas alles esimesi samme astuvad.


Ürituse eesmärk on anda loovusele tiivad ning väljuda raamidest – katsetada, mängida erinevate materjalide, ideede ja tehnikatega. Eneseavamine ja arendamine läbi mängurõõmu ning koostegemise energia, muljete ja ideede vahetamine. Lõpptulemusest olulisemgi on protsess ise.


Rippuma saavad sündinud ridikülid nii raamis sees, kui raamist väljas – craftwerk.ee spetsiaalses virtuaalgaleriis ja valitud palad ürituse lõppedes loodetavasti ka reaalses ruumis ehk näitusel.

✁-----------------------------------

Et oleks võimalik raamist väljas mõtelda, on paradoksaalsel kombel vaja siiski raame :=) 

„Raamis sees“


  • Meie kuulutame välja 8 teemat inspiratsiooniks - piiranguid kasutatavate materjalide, tehnikate ja kottide kasutusotstarbe osas pole!

  • Üks teema kuulutatakse välja kaheks kuuks ning tööde viimane tähtaeg on järgmise kuu 5. kuupäev.  Näiteks: aprilli ja maikuu teema läheb lukku 5. juunil.

Veebruari ja märtsikuu teema on: „PUDER ja KAPSAD“

Tööde laekumise viimane tähtaeg on 5. aprill 2011!


  • Osa võtta võivad kõik soovijad ning kõikide tööd riputame üles virtuaalsesse galeriisse!!! Kohustust osaleda iga teemaga pole, oluline on siiski mängurõõm ning võimalus ühiseks tegevuseks.

  • Valmis kotist palume teha 3 - 4 fotot (üldvaade, vaade küljelt ja tagant ning detail) ning saata need jpg, formaadis E-mailile: leinaneima [!at] yahoo.com - pildi suurus mitte väiksem kui (480 pikslit X 640 pikslit) ja mitte suurem kui 400 KB. Märgusõnaks konkreetne teema ning palume lisada ka autori nime, mida soovite tööde all näha.

  • Tööde esitamise lõpptähtaeg on teemale järgneva kuu viies kuupäev!

  • Palume siiski pildid teele saata niipea, kui tööd on valmis. Alates 15. kuupäevast täiendame jooksvalt „värske saagiga“ ürituse virtuaalset galeriid.

  • Julgustame valmis töid kohe eksponeerima oma netipesades – blogides, flickri galeriides jms – viidates üritusele ning õhutades teisigi osa saama.

  • Piitsa ei saa keegi, iga teemaga kaasnev präänik olgu üllatuseks:

Püsiprääniku, kinkekaardi 200 EEK väärtuses paneb välja meie sõber Hobipunkt.ee