Nutikas, värviline ja meeleolukas taaskasutus

14. jaanuar 2011, Leina Neima, Kommentaarid: 4

Woolly Fabulous liidab vanadest rõivastest tehtud vildi, kasutatud lukud ning muu leitud kraami ja teeb sellest ülivahvaid prosse. Ja mitte ainult prosse. 


 


Flickr favorites: 1. A little green pear!, 2. A bunch of wee bees..., 3. A bunch of owls..., 4. Yellow zipper chick, 5. Felt and zipper mushroom brooch, 6. Organic brooch, 7. A happy snowman!!, 8. A little felt nose, 9. Felt and zipper chicken ??

 Kommentaarid: 4

Nutikad ja ilusad :)
1. veebruar 2011.Eleri
Väga kaunid esemed. Kuidas Te seda kõike teete? Kas antud tehnikat on võimalik kasutada tööõpetuse tunnis?
27. märts 2011.eneli
uurisin ka kuidas teha neid prosse. selleks, et pross ilus oleks, peab selle valmistama väga läikivast metalllukust, mina kahjuks poes selliseid ei leidnud. mis enam-vähem olid säravad, nende hind oli lihtsalt liiga kõrge. vanadelt riietelt ära võetud lukud ei kõlba küll prossi tegemiseks - nad pole lihtsalt efektsed!
2. mai 2011.Leekpea
Tänud kommentaaride eest! eneli - kestieelset õpetust pole märganud. Netis, kui otsida, siis inglise keeles üht-teist abistavat leiab. Kahjuks hetkel ei leia ühtegi vihjet oma linkide hulgast... Leekpea - minul on vanad metallhammastega lukud peale pesemist ja väikest hambaharjaga kaasa aitamist üsna kenasti läikima löönud (aga see sõltub lukust, oad ei lähe ka ja samas võib ka matt vaskne lukk olla koos vildiga väga kaunis).
10. juuni 2011.leina

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri