Need netid needid

14. aprill 2010, Marianne S, Kommentaarid: 2
Tänase tarbetust tarviliku autoriks on preili Kirke, kes oma leebel moel on osavalt ärastanud ühe sõbra vana püksirihma, teise sõbra aegunud teksatagi, võtnud lisaks paari omi isiklikke retuuse ning ohverdades eelpool loetletuist ühe, aidanud ülejäänud kahel uut ja säravamat elu alustada.
Kuidas ta seda tegi?

Materjalid:


  • Paar peotäit püramiidneete
  • Naaskel või peeneotsalised maniküürikäärid
  • Kaunistamist ootavad rõivad
  • Aega ja kannatust

Tööjuhised:

Kirke noppis oma püramiidneedid ükshaaval lahti ühe vana paksult neete täis lükitud püksirihma küljest. Kui juhtumisi majapidamises või sõpradel-sugulastel ühtegi üleliigset vööd ei leidu, on alati võimalik hankida igasuguseid erinevaid püramiide kõikidest hästivarustet (neti)kauplustest.

Kasutas neiu Kirke neid neete nii retuuside kui ka nahktagi tuunimiseks.

Niisiis, ava ettevaatlikult püramiidide tagused ja noki needid rihma küljest ükshaaval lahti.

Soojenduseks sobib elavdada harilikke musti retuuse. Nende puhul pole vaja muud kui ähmast pilti soovitavast lõpptulemusest, kõik muu on suhteliselt lihtne.

Võta püramiid ühte ja retuusid teise näppu ning trügi lihtsalt püramiidi nagad ettevaatlikult läbi kanga. Pööra töö pahupidi ning suru püramiidi tagused korralikult vastu kangast kokku.

tut1 tut2
tut6

Nüüd võta järgmine neet ja uus lapike retuusil ning korda samu liigutusi.
Kuidas konkreetselt muster jooksma panna on igaühe vaba voli – Kirke puistas neete retuuside külgedele vaba käega – nüüd säravadki nood seal korrapäratult kui tähed tähistaevas.

pyks1 pyks3

Retuusid timmitud ja soojendus tehtud, võib edasi liikuda veidi keerukama projekti poole - nimelt nahktagile väikese iluravi korraldamise juurde.

Kui retuusidest lipsasid püramiidinagad läbi ilma ühegi hambakiristuse või abivahendita, siis nahktagi puhul tuleb end varustada terava naaskli või siis vähemalt sobivate maniküürikääridega.
Mõtle läbi kuhu ja kuidas soovid neete kinnitada. Enne tööle asumist võid neete tagile asetades erinevad võimalused läbi mängida.
Kui pilt selge, siis mõõda ära neetide nagade vaheline kaugus, võta naaskel (või käärid) ning tee õigesse kohta 2 auku. Topi needi nagad ettevaatlikult neist avaustest läbi ning suru rõiva teisel pool kokku.
Korda kirjeldatud samme kuni omalooming valmis ja tagil uus kaunis ilme on.

tut3 tagi4

Kirke kaunistas ära kummagi krae serva ja lisas ühe rea neete ka krae seljatagusele keskjoonele.

Lahe, kas pole?

Kommentaarid: 2

Superluks! Ehk peaks preili Kirkel paluma endale craftwerki „firmasärgid“ teha ;=)
15. aprill 2010.Leina
1. Mann, sa oled väga armas :D, ei päriselt, nii armsalt kirjutad, kui ma varsti kunagi sulle külla satun, siis me võiksime teha uued pildid, sest need..on Sassi tehtud :D Aga aitäh. 2. ma vaatasin enne su kaelakeed ja sa oled võrratu Mann.
20. aprill 2010.preili Kirke

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri