Tellimise tingimused (lehekülg on ehitamisel)

 

KEHTIVUS


Käesolevad tingimused kehtivad M T Ü  U u s  L a i n e  (edaspidi „müüja”) müüginurgast aadressil http://craftwerk.ee/myyginurk tellitud tööjuhendite ja töötubade ostu-müügilepingute (edaspidi „leping”) kohta, mis sõlmitakse müüja ja ostja vahel nende tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE

 

Tellija tellimus loetakse pakkumiseks sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. Tellija saab olla täisealine füüsiline isik, kes omab Eestis püsivat elukohta või juriidiline isik.

 

HIND JA MAKSEVIIS

 

Kõik hinnad on Eurodes. Kuna ettevõte pole käibemaksukohuslane, ei sisalda hinnad käibemaksu. Müüja jätab endale õiguse vajadusel hindu ette teavitamata muuta.

 

Peale tellimuse vormistamist saadame Teile tellimuses esitatud e-posti aadressile tellimuse vastuvõtmise kinnituse ja kuni 3 tööpäeva jooksul ka elektroonilise arve.

 

  • Tööjuhendite eest tuleb tasuda ettemaksuna.


  • Töötubade ja kursuste eest tuleb tasuda tagastamatu ettemaks (teatud osa täissummast), mis kinnitab teie registreerumise antud töötuppa. Soovi korral võib tasuda ka kogu summa ettemaksuna.


Makseviisiks on pangaülekanne või makseülekanne ja osaline sularahamakse (ainult töötubade puhul, peale ettemaksuosa tasumist). Tellitud tööjuhendite mittedigitaalse kättetoimetamise eest lisandub toote hinnale postikulu või tasu kullerteenuse eest vastavalt hinnakirjale.


Registreeringut kinnitav ettemaks üldjuhul tagastamisele ei kuulu, kuid selle eest võib toimuvale kursusele saata enda eest asendaja. Erandjuhtudel ning osapoolte kirjalikul kokkuleppel saab kasutada ettemaksu mõne järgmise kursuse ettemakseks.

KAUPADE SAATMIKULUD:

 

TÖÖTUOAD ja KURSUSED

 

Saatmiskulu ei lisandu.


TÖÖJUHENDID


Edastatakse üldjuhul digitaalselt tellija poolt antud e-posti aadressile.KIRI; MAKSIKIRI; POSTIPAKK

Muud võimalikud tooted saadetakse üldjuhul tähitult, saatmiskulu sõltub saadetise liigist ja kaalust ning saatmise hetkel kehtivast Eesti Posti hinnakirjast.

 

KULLERPAKK


Kullerpaki puhul tuuakse pakk kliendile koju kätte. Kullertasu sõltub paki kaalust ja Eesti Posti kehtivast hinnakirjast.


SMARTPOST


Kaubad saadetakse Smartposti pakiautomaati. Paki saatmiskulu sõltub paki kaalust ja kehtivast hinnakirjast.


SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti. Tellimust vormistades kirjuta kindlasti, millisesse pakiautomaati soovid pakki saada.

Paki saabudes saadetakse Sinu mobiiltelefonile SMS-teatega uksekood. Seetõttu on vajalik korrektse mobiiltelefoni numbri olemasolu. Selle koodi abil saad paki SmartPOSTist kätte. Kõik on väga lihtne ja pakiautomaadi ekraanil on vajalikud juhendid olemas. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.

Lisainfo Smartposti kodulehelt.


KÄTTETOIMETAMINE


Tellitud kaubad edastatakse tellijale postipakiga tellija elukohajärgsesse postiasutusse, pakiautomaati või kullerpakina. Kullerpaki toob teenindaja tellijale kätte. Vastastikusel kokkuleppel on erandkorras võimalikud ka muud saatmisviisid.

 

TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG

 

Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Juhul, kui toode otsa saanud või esineb muid probleeme, teavitatakse tellijat koheselt viivitusest.

TELLIJA ÕIGUS TELLIMUSEST TAGANEDA

 

Tellijal on õigus taganeda tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest tellijale. Tellimusest taganemiseks loetakse tellitud kauba tagastamist müüjale nimetatud tähtaja jooksul. Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Kursuste ja töötubade puhul ei ole tellijal õigust peale toote eest maksmist tellimusest taganeda hiljem, kui 5 tööpäeva enne töötoa algust, sel juhul ettemaksu ei tagastata. Võimalikud erandjuhud lahendatakse poolte vahelisel kokkuleppel. Digitaalselt või trükitud kujul edastatud tööjuhendeid tagastada pole võimalik.

MÜÜJA ÕIGUS LEPINGUST TAGANEDA

 

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui müüja vastava toote/teenuse varud on ammendunud. Sama kehtib juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel ei olnud selleks käesolevate tingimuste kohaselt õigust.

 

RAHA TAGASTAMINE

 

Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole. Tagastamisele ei kuulu tasu postiteenuse eest.

 

OMANDIRESERVATSIOON

 

Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.


ISIKUANDMETE KASUTAMINE

 

Kõiki meie veebikeskkonna külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet. Me ei avalda teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele v.a kättetoimetamiseks vajalikud andmed teenuse osutajale klienditeenindusele tellimuse täitmiseks. Müüja kasutab Tellija e-posti aadressi uudiskirja edastamiseks tellijale v.a juhul, kui Tellija on sellise tegevuse keelanud.

LÕPPSÄTTED

 

Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.


--------------------------------------------