• KUIDAS OSTA?

  • Vaata müüginurgas ringi ning ostusoovi korral lisa kaup ostukorvi vajutades nupule LISA OSTUKORVI või lohistades (üldmenüüs). VALI KINDLASI KA SULLE SOBIV PAKUTAVATE MAKSEVÕIMALUSTE SEAST! (juhul, kui see algul ununeb või läheb valesti, saab seda hiljem enne ostu vormistamist veel muuta!) 

 

  • Kui soovitud hulk kaupu on korvis, alusta tellimist, liikudes edasi KASSASSE. Avaneb OSTUKORV, mille saab alati mugavalt avada ka kaupade all olevat nuppu kasutades.

 

  • Kui ostukorv on täidetud, vajuta nupule TELLIMA.

  • Vali maksmise meetod

  • Vali, kas soovid teha tellimuse oma e-posti addressi kasutades või registreeruda kasutajaks.

  • Täida vajalikud väljad – toote ostmiseks piisab oma e-posti aadressi kasutamisest ja teiste tellimuses antud vajalike väljade täitmisest, kasutajaks registreerimine pole kohustuslik*

NB! Arge laske end häirida veidrast tekstist valiku: Loo parool (valikuline) all: "Sa pead tegema endale kasutaja, et "craftwerk.ee väike müüginurk". See on lonkav automaattõlge ning kasutajakontot ei pea looma, kui Sa seda ei soovi.

 

  • Kui kõik sammud on täidetud, vaata tellimuse info üle ning seejärel soorita tellimus - vajutades nupule MAKSA.

 

  • Tellimuse sooritamine on siduv ning ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on meile edastatud ja tellimuse kinnitus on saadetud tellija e-posti aadressile. Tellimuse sooritamisega kinnitad, et oled tutvunud ning nõustud tellimistingimustega.

  • Juhul, kui sinu E-posti ei saabu tellimuse kinnitust, siis vaata üle, kas tellimus on korralikult lõpetatud ning kontrolli ka oma E-postkasti prügi-kausta. Näiteks hot.ee keskkonda saabuvad teavitused teinekord mitmetunnise viivitusega.


  • Puuduva tellimuse kinnituse korral võta kindlasti ühendust, et kontrollida, kas tellimus on süsteemis registreeritud või on see mingil põhjusel kaotsi läinud (lõpetamata).

 

Kui tekib küsimusi või probleeme, võta meiega ühendust või kirjuta e-posti aadressil: craftwerk_ee [!at] yahoo. com (kustuta aadressist tühikud, need on spämmijate peletamiseks!)

 

*Kuigi kasutajaks registreerimine pole kohustuslik, soovitame omalt poolt siiski registreeruda poe kasutajaks, nii on mugav teha kordustellimusi ning samuti hoida silma peal oma varasematel tellimustel. Samuti pakume aegajalt soodustusi registreerunud kasutajatele!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


NB! Kuna müügikeskkonna tehniline lahendus on eelnevalt teenuse pakkuja poolt eestikeelseks tõlgitud, siis suhtuge mõistvalt keelelistesse iseärasustesse ;=) 


Loodame teie kannatlikkusele, kui esialgu esineb esialgu või midagi on arusaamatu - püüame täiendada-parandada lehte jooksvalt, et ostmine oleks nii mugav, kui antud tehniliste võimaluste juures võimalik.